O nas

Dzisiejszy świat to natłok informacji. Większość tych informacji jest bezużytecznych. Nasza grupa aktywistów postanowiła stworzyć portal geopolityczny, gdzie czytelnik znajdzie najważniejsze informacje z Polski i ze świata.

Nie kopiujemy żadnych artykułów. Zamieszczamy krótki opis artykułu wraz z odnośnikiem do oryginalnej strony. Jeżeli czytelnik chce przeczytać cały artykuł musi kliknąć link, aby udać się do źródła informacji. Pomijamy plotki, błahe informacje. Nie gwarantujemy, że nie zamieścimy fake newsa, który mógł być umieszczony w źródle. Jednakże staramy się, aby informacje były rzetelne i sprawdzone. Staramy się być apolityczni. Czytelnik sam – na podstawie zamieszczanych tu skrótów wiadomości – powinien móc wyrobić sobie swoją własną opinię.

Korzystamy z następujących źródeł:

Na stornie głównej są wszystkie artykuły. Można przejść do interesującej nas kategorii poprzez kliknięcie nazwy kategorii, bądź poprzez nazwę strony w menu. W kategorii polecamy zamieszczamy linki do najważniejszych naszym zdaniem informacji.