Próby kradzieży badań związanych z koronawirusem. Wykrył je kanadyjski wywiad

Próby kradzieży badań związanych z koronawirusem. Wykrył je kanadyjski wywiad

Kanadyjski wywiad zauważył próby naruszenia zabezpieczeń w instytucjach, prowadzących badania związane z COVID-19. W ubiegłym tygodniu kanadyjskie agencje wywiadu ostrzegły przed takimi działaniami.

http://rss.dziennik.pl/~r/Dziennik-PL/~3/5aTNNYFNFm0/7712587,koronawirus-covid-19-epidemia-badania-kanadyjski-wywiad.html

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Próby kradzieży badań związanych z koronawirusem. Wykrył je kanadyjski wywiad". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Próby kradzieży badań związanych z koronawirusem. Wykrył je kanadyjski wywiad", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.