Atak hakerów na meczety. Zamiast wezwania do modlitwy nadały hymn antyfaszystów [WIDEO]

Atak hakerów na meczety. Zamiast wezwania do modlitwy nadały hymn antyfaszystów [WIDEO]

Tureckie władze wszczęły w czwartek dochodzenie po tym, gdy kilka meczetów w Izmirze na zachodzie kraju zostało zhakowanych i zamiast wezwania do modlitwy nadały włoski hymn antyfaszystów "Bella Ciao". Pokazujące to wideo zyskało wielką popularność w mediach społecznościowych.

http://rss.dziennik.pl/~r/Dziennik-PL/~3/Myn26iVURqk/7712737,meczety-hymn-antyfaszysci-atak-hakerzy-bella-ciao-wideo.html

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Atak hakerów na meczety. Zamiast wezwania do modlitwy nadały hymn antyfaszystów [WIDEO]". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Atak hakerów na meczety. Zamiast wezwania do modlitwy nadały hymn antyfaszystów [WIDEO]", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.