Jak epidemia koronawirusa ułatwia ekstremistom spiskowanie w internecie

Jak epidemia koronawirusa ułatwia ekstremistom spiskowanie w internecie

Wirus i ekonomiczne skutki epidemii, którą wywołał, pomagają amerykańskim i europejskim zwolennikom supremacji białej rasy, przeciwnikom imigracji i innym skrajnie prawicowym aktywistom organizować się i rozpowszechniać swoje poglądy w internecie, piszą Mark Scott i Steven Overly z POLITICO, którzy przeprowadzili szeroki przegląd wpisów w sieci, śledzą zwłaszcza szerzenie się dezinformacji.

https://wiadomosci.onet.pl/politico/epidemia-koronawirusa-ulatwia-ekstremistom-szerzenie-teorii-spiskowych-w-internecie/n1fh9dv

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Jak epidemia koronawirusa ułatwia ekstremistom spiskowanie w internecie". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Jak epidemia koronawirusa ułatwia ekstremistom spiskowanie w internecie", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.