Wysokie odszkodowanie dla Julii Tymoszenko. Nowojorska kancelaria miała pomagać w prześladowaniach politycznych

Wysokie odszkodowanie dla Julii Tymoszenko. Nowojorska kancelaria miała pomagać w prześladowaniach politycznych

Nowojorska kancelaria prawnicza Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom zapłaciła co najmniej 11 milionów dolarów, aby uniknąć pozwu byłej premier Ukrainy Julii Tymoszenko, która obwiniała firmę za pomoc w jej prześladowaniach politycznych.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/przesladowanie-polityczne-julii-tymoszenko-zamieszana-nowojorska-kancelaria/j8w2clp

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Wysokie odszkodowanie dla Julii Tymoszenko. Nowojorska kancelaria miała pomagać w prześladowaniach politycznych". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Wysokie odszkodowanie dla Julii Tymoszenko. Nowojorska kancelaria miała pomagać w prześladowaniach politycznych", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.