Z Europy trudno jest polecieć w kosmos

Z Europy trudno jest polecieć w kosmos

Kosmiczni przedsiębiorcy w Europie zmagają się z biurokracją i brakiem pieniędzy. Rządowe fundusze w krajach Unii, zamiast wspierać start-upy, wolą finansować swoje własne projekty albo przedsięwzięcia wielkich korporacji. W efekcie Stany Zjednoczone i Chiny uciekają Europejczykom coraz dalej w podboju kosmosu, pisze Joshua Posaner z POLITICO.

https://wiadomosci.onet.pl/politico/w-europie-trudno-o-fundusze-dla-prywatnych-firm-zajmujacych-sie-podbojem-kosmosu/mrgkkh2

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Z Europy trudno jest polecieć w kosmos". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Z Europy trudno jest polecieć w kosmos", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.