Rosja: samolot pasażerski w Syrii niemalże znalazł się pod ostrzałem armii syryjskiej

Rosja: samolot pasażerski w Syrii niemalże znalazł się pod ostrzałem armii syryjskiej

Rzecznik ministerstwa obrony Rosji Igor Konaszenkow poinformował w piątek, że koło Damaszku samolot pasażerski niemalże znalazł się pod ostrzałem armii syryjskiej, gdy odpowiadała ona na atak sił izraelskich. Maszyna lądowała awaryjnie w rosyjskiej bazie Hmejmim.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rosja-samolot-pasazerski-w-syrii-niemalze-znalazl-sie-pod-ostrzalem-armii-syryjskiej/pypwy7j

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Rosja: samolot pasażerski w Syrii niemalże znalazł się pod ostrzałem armii syryjskiej". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Rosja: samolot pasażerski w Syrii niemalże znalazł się pod ostrzałem armii syryjskiej", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.