Pogrom w Kazachstanie. Starcia na tle etnicznym to poważny problem wizerunkowy dla władz

Pogrom w Kazachstanie. Starcia na tle etnicznym to poważny problem wizerunkowy dla władz

Dunganie to niewielki, liczący 110 tys. ludzi naród spokrewniony z Chińczykami. Choć wyznają islam, zachowali tradycje i język z rodziny chińsko-tybetańskiej. 

https://forsal.pl/artykuly/1453364,pogrom-w-kazachstanie-starcia-na-tle-etnicznym-to-powazny-problem-wizerunkowy-dla-wladz.html

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Pogrom w Kazachstanie. Starcia na tle etnicznym to poważny problem wizerunkowy dla władz". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Pogrom w Kazachstanie. Starcia na tle etnicznym to poważny problem wizerunkowy dla władz", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.