Armie z całego świata szykują się do „cybernetycznego Pearl Harbour”. Wojna totalna to już nie fantazja

Armie z całego świata szykują się do "cybernetycznego Pearl Harbour". Wojna totalna to już nie fantazja

Autor artykułu cytuje również anonimowego izraelskiego eksperta, porównującego obecną sytuację cybernetyki wojennej do lotnictwa, którego rola była marginalna w I wojnie światowej, ale – jak to ujął – "20 lat później stała się decydująca". "Za 10 lat cybernetyka będzie częścią każdego konfliktu zbrojnego" – przewiduje ekspert. 

https://forsal.pl/artykuly/1453188,le-figaro-scenariusz-cybernetycznego-pearl-harbour-i-wojny-totalnej-przestal-byc-fantazja.html

— News+ 

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Armie z całego świata szykują się do „cybernetycznego Pearl Harbour”. Wojna totalna to już nie fantazja". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Armie z całego świata szykują się do „cybernetycznego Pearl Harbour”. Wojna totalna to już nie fantazja", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.