Sanders i Partia Demokratyczna. Status związku: To skomplikowane

Sanders i Partia Demokratyczna. Status związku: To skomplikowane

Zbyt lewicowy, a zatem niezdolny do pokonania prezydenta Donalda Trumpa – to opinia wielu czołowych Demokratów o senatorze Berniem Sandersie, który zabiega o mandat tej partii w listopadowych wyborach prezydenckich. Wielu młodych widzi w nim jednak konsekwentnego idealistę.

http://rss.dziennik.pl/~r/Dziennik-PL/~3/RnxbqzfwFdg/6438390,sanders-partia-demokratyczna-trump-wybory-prezydenckie.html

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Sanders i Partia Demokratyczna. Status związku: To skomplikowane". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Sanders i Partia Demokratyczna. Status związku: To skomplikowane", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.