Rosyjskie karabiny mogą nie być produkowane w Indiach. Rosja nie chce całkowitego transferu technologii

Rosyjskie karabiny mogą nie być produkowane w Indiach. Rosja nie chce całkowitego transferu technologii

Karabiny Insas wykorzystywano m.in. podczas wojny z Pakistanem w 1999 r. w górskim Kargilu – broń zacinała się w niskich temperaturach, a przegrzewała w wysokich oraz przełączała się samoistnie w tryb automatyczny. 

https://forsal.pl/artykuly/1452751,rosyjskie-karabiny-moga-nie-byc-produkowane-w-indiach-rosja-nie-chce-calkowitego-transferu-technologii.html

— News+ 

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Rosyjskie karabiny mogą nie być produkowane w Indiach. Rosja nie chce całkowitego transferu technologii". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Rosyjskie karabiny mogą nie być produkowane w Indiach. Rosja nie chce całkowitego transferu technologii", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.