Niemieckie cele klimatyczne zagrożone. Berlin nie doszacował zapotrzebowania na prąd

Niemieckie cele klimatyczne zagrożone. Berlin nie doszacował zapotrzebowania na prąd

Według rządowej jednostki ds. energii odnawialnej Dena, do 2030 r. spodziewany popyt na energię elektryczną w Niemczech wzrośnie o 20 proc., choć z prognoz ministra gospodarki wynikało, że zapotrzebowanie na prąd będzie systematycznie spadać. 

https://forsal.pl/artykuly/1452742,niemieckie-cele-klimatyczne-zagrozone-berlin-nie-doszacowal-zapotrzebowania-na-prad.html

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Niemieckie cele klimatyczne zagrożone. Berlin nie doszacował zapotrzebowania na prąd". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Niemieckie cele klimatyczne zagrożone. Berlin nie doszacował zapotrzebowania na prąd", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.