Eksperci PIE: Sztuczna inteligencja przewidziała kierunek rozprzestrzeniania się koronawirusa

Eksperci PIE: Sztuczna inteligencja przewidziała kierunek rozprzestrzeniania się koronawirusa

Jak wskazał PIE, cytując dane firmy Accenture, wartość rynku sztucznej inteligencji wykorzystywanej w opiece zdrowotnej w 2021 r. może wynieść ponad 6 mld dol. 

https://forsal.pl/artykuly/1452739,eksperci-pie-sztuczna-inteligencja-przewidziala-kierunek-rozprzestrzeniania-sie-koronawirusa.html

— News+ 

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Eksperci PIE: Sztuczna inteligencja przewidziała kierunek rozprzestrzeniania się koronawirusa". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Eksperci PIE: Sztuczna inteligencja przewidziała kierunek rozprzestrzeniania się koronawirusa", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.