Piją, ćpają i uprawiają seksualne orgie. Dzieci inteligentów lubią „pójść po bandzie”

Piją, ćpają i uprawiają seksualne orgie. Dzieci inteligentów lubią „pójść po bandzie”

Zażywanie już dawno przestało być zjawiskiem marginalnym, a narkotyki są demokratyczne – nie oszczędzają nikogo, bez względu na wykształcenie czy grubość portfela.

https://www.wprost.pl/tylko-u-nas/10292906/pija-cpaja-i-uprawiaja-seksualne-orgie-dzieci-inteligentow-lubia-pojsc-po-bandzie.html?utm_source=Wprost.pl&utm_medium=feed&utm_campaign=rss

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Piją, ćpają i uprawiają seksualne orgie. Dzieci inteligentów lubią „pójść po bandzie”". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Piją, ćpają i uprawiają seksualne orgie. Dzieci inteligentów lubią „pójść po bandzie”", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.