Poznaliśmy najpotężniejsze kraje świata. Jest wśród nich Polska?

Poznaliśmy najpotężniejsze kraje świata. Jest wśród nich Polska?

W zestawieniu najpotężniejszych krajów świata, przygotowanym przez US News and World Report, nie ma Polski. W rankingu pod uwagę wzięto m.in. znaczenie państw na arenie międzynarodowej, wpływ na globalną gospodarkę oraz siłę militarną.

http://rss.dziennik.pl/~r/Dziennik-PL/~3/_q4aY2pJN_A/6425736,ranking-gospodarka-swiat-wojsko-polska-usa-rosja-chiny.html

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Poznaliśmy najpotężniejsze kraje świata. Jest wśród nich Polska?". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Poznaliśmy najpotężniejsze kraje świata. Jest wśród nich Polska?", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.