Rosja stacza się w stronę Wielkiej Smuty. Oto wszystkie rosyjskie traumy [FELIETON]

Rosja stacza się w stronę Wielkiej Smuty. Oto wszystkie rosyjskie traumy [FELIETON]

Z punktu widzenia zachodniego pragmatyzmu współczesna Rosja prowadzi absurdalną politykę zagraniczną. Jednak z narodem bywa czasami niczym z człowiekiem. Chcąc go zrozumieć, trzeba prześledzić traumy, jakich doświadczył i które nadal go gryzą.

http://rss.dziennik.pl/~r/Dziennik-PL/~3/tmo0a90MsPE/6423625,rosja-wladimir-putin-polityka-historyczna-ii-wojna-swiatowa-gospodarka-zapasc.html

— News+ 

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Rosja stacza się w stronę Wielkiej Smuty. Oto wszystkie rosyjskie traumy [FELIETON]". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Rosja stacza się w stronę Wielkiej Smuty. Oto wszystkie rosyjskie traumy [FELIETON]", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.