Europa walczyła z protekcjonizmem, ale przestała, widząc jak traci na tym, że jest otwarta

Europa walczyła z protekcjonizmem, ale przestała, widząc jak traci na tym, że jest otwarta

Po parudziesięciu latach rozmontowywania barier i granic Europa zaczęła się okopywać. Unijni przywódcy dostrzegli, że nie może dalej być oazą swobód handlowych i patrzeć bezradnie jak giganci z innych kontynentów bezkarnie niszczą konkurencję europejskich firm – o tym jak to wygląda w praktyce, piszą dziennikarze POLITICO.

https://wiadomosci.onet.pl/politico/europa-walczyla-z-protekcjonizmem-juz-nie-bo-zobaczyla-jak-traci-na-tym-ze-jest/3gl1yxw

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Europa walczyła z protekcjonizmem, ale przestała, widząc jak traci na tym, że jest otwarta". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Europa walczyła z protekcjonizmem, ale przestała, widząc jak traci na tym, że jest otwarta", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.