Sędzia, który wydał niekorzystną dla prokuratury decyzję, został odwołany z delegacji

Sędzia, który wydał niekorzystną dla prokuratury decyzję, został odwołany z delegacji

Sędzia Krzysztof Ptasiewicz wydał niekorzystną dla prokuratury decyzję. Kilkadziesiąt minut później otrzymał pismo z Ministerstwa Sprawiedliwości odwołujące go z delegacji – informuje "Rzeczpospolita".

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/sedzia-ktory-wydal-niekorzystna-dla-prokuratury-decyzje-zostal-odwolany-z-delegacji/2s50d8n

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Sędzia, który wydał niekorzystną dla prokuratury decyzję, został odwołany z delegacji". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Sędzia, który wydał niekorzystną dla prokuratury decyzję, został odwołany z delegacji", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.