Tajne brytyjskie dokumenty wyciekły do sieci. Eksperci: Trop prowadzi w stronę Rosji

Tajne brytyjskie dokumenty wyciekły do sieci. Eksperci: Trop prowadzi w stronę Rosji

Tajne dokumenty na temat rozmów handlowych między Wielką Brytanią a USA, które przedstawił lider brytyjskiej opozycji Jeremy Corbyn, zostały umieszczone w serwisie Reddit przez właściciela konta powiązanego z poprzednią rosyjską kampanią dezinformacyjną – podał Reddit.

http://rss.dziennik.pl/~r/Dziennik-PL/~3/4_vCxJ8fU4U/614915,wielka-brytania-rosja-hakerzy.html

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Tajne brytyjskie dokumenty wyciekły do sieci. Eksperci: Trop prowadzi w stronę Rosji". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Tajne brytyjskie dokumenty wyciekły do sieci. Eksperci: Trop prowadzi w stronę Rosji", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.