Nadciąga kontrrewolucja klimatyczna. Europa na krawędzi buntu [FELIETON]

Nadciąga kontrrewolucja klimatyczna. Europa na krawędzi buntu [FELIETON]

"Nie ma i nie może być rewolucji bez kontrrewolucji" – twierdził Lenin. Przywódca, który całe swe życie poświęcił zniszczeniu starego porządku, panującego w Rosji, a następnie wytresowaniu nowej odmiany człowieka (nazwanej człowiekiem sowieckim), wiedział co mówi.

http://rss.dziennik.pl/~r/Dziennik-PL/~3/tAmaLLBE6yo/614886,rewolucja-rolnicy-protesty-europa-holandia-niemcy-francja-felieton.html

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "Nadciąga kontrrewolucja klimatyczna. Europa na krawędzi buntu [FELIETON]". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "Nadciąga kontrrewolucja klimatyczna. Europa na krawędzi buntu [FELIETON]", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.