“El Confidencial”: strajki klimatyczne są powiązane z dużym biznesem

“El Confidencial”: strajki klimatyczne są powiązane z dużym biznesem

Za organizatorami strajków klimatycznych, zainicjowanych przez ekolożkę Gretę Thunberg, stoją duże koncerny, a także firmy inwestujące w sektorze energii – twierdzi “El Confidencial”. W Madrycie, gdzie wydawany jest dziennik, od poniedziałku trwa szczyt klimatyczny ONZ COP25. Dziś odbył się tam protest klimatyczny, w którym wzięła udział Greta Thunberg.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/el-confidencial-strajki-klimatyczne-sa-powiazane-z-duzym-biznesem/hnzd16w

— News+

……………………………………………….
Sito News | Portal Geopolityczny
Wyselekcjonowane Informacje
http://sitonews.com/


Notyfikacja: Portal Sito News nie jest autorem treści zawartej w artykule "“El Confidencial”: strajki klimatyczne są powiązane z dużym biznesem". Zamieszczamy jedno, bądź dwa zdania z całości artykułu. Aby przeczytać całość artykułu należy kliknąć link z fragmentu artykułu "“El Confidencial”: strajki klimatyczne są powiązane z dużym biznesem", aby zostać przekierowanym do właściwego źródła. Naszym celem jest wstępna selekcja informacji - ustalenie ich kategorii - oraz odesłanie zainteresowanego artykułem do właściciela treści.

Dodaj komentarz

Przeczytaj, zanim dodasz komentarz!
Zamieszczanie obraźliwych lub agresywnych komentarzy w Internecie nie jest bezkarne. Za nawoływanie do nienawiści odpowiadasz za przestępstwo z nienawiści. Pomawiając kogoś odpowiadasz za zniesławienie i zniewagę.
Traktuj innych tak, ja sam chciałbyś być traktowany.